شتاب‌دهنده تِم

شتابدهنده تم، قلب خانه خلاق و نوآوری تم است. ما در مجموعه تم، یک جامعه هدفمند را گرد هم آورده ایم که هدکدام در زمینه تخصصی خود دارای تجربه و رتبه علمی بالایی می باشند. جامعه همراهان ما را متخصصین مختلفی از حوزه های مالی، طراحی، بازاریابی و برندینگ، سرمایه گذاران هوشمند و کارشناسان خبره متمرکز بر تجاری سازی محتوا تشکیل داده اند.

شتابدهنده تم برنامه دارد تا مسیر خلق ایده تا خروجی موفق را در فرایند های تخصصی پیش شتابدهی، شتابدهی و پسا شتابدهی تعریف نماید. استارتاپ ها پس از تامین سرمایه اولیه، دوره های 3 الی 12 ماهه را برای تثبیت موفقیت خود می گذرانند که البته پیش شرط تمام این دوره ها، عبور از مراحل داوری و ارزیابی اولیه و تخصصی است.

قدرت بخشی

برنامه پایه ای شتابدهنده تم، ترکیبی عملیات محور با =ضور تیم استارتاپی، تیم های توسعه دهنده، منتور های با تجربه، سرمایه گذاران خطر پذیر و حضور همکاران استراتزیک جهت کاهش ریسک و افزایش اثر بخشی شتابدهی است.

تعهد و تخصص

شتابدهنده تم، تیم ها و استارتاپ های خود را همچون پدیده های می بیند که قدرت اثر بخشی و فرهنگسازی سالم را با تفکر، همدلی و نوآوری تطبیق می دهند. در واقع هر تیم که به مرحله شتابدهی می رسد، باید خود را صاحب فرهنگ و قدرت فرهنگسازی بداند و در این مسیر پایبند به اهداف کسب و کار خود باشد.

سرمایه گذاری هوشمند

وقتی استارتاپ ها به نقاط عطف حساس می رسند و نیاز به تامین سرمایه حس می شود، شتابدهنده تم با استفاده از استراتژی های مختلف تامین سرمایه، رویکرد های حمایتی خود را آغاز میکند. مدل های مختلف سرمایه گذاری، از قبیل سرمایه گذاری مستقیم، هم سرمایه گذاری، و سرمایه گذاری جمعی و … از مدل های جذب سرمایه برای هر استارتاپ می باشد.

اتاق جلسات

ارتباط با سرمایه گذاران

اینترنت پر سرعت

ارتباط با مشاوران و منتورها

کافی شاپ و آشپزخانه

اسموکینگ روم

فاصله تا اتوبوس

1دقیقه

فاصله تا تاکسی

1دقیقه

فاصله تا مترو

5دقیقه